top of page

Alzheimer Hastalarına Bakım Evi

istockphoto-1089332974-612x612.jpg

Alzheimer Hastalarına Bakımevi

  • İstanbul Anadolu yakasında bulunan huzurevi ve bakımevi şubelerimizde alzheimer (alzaymır) hastalarına özel bakım evlerimiz mevcuttur. Bakımevlerimizde alanında profesyonel hale gelmiş personelimiz ile hizmet vermekteyiz. Alzheimer hastalarında unutkanlık en büyük sorunlardan bir tanesidir. Zamanı ve kendi yaşantısını unutan hastalar bakıma doğrudan ihtiyaç duyarlar. Bizler de bu ihtiyaçlar doğrultusunda tecrübelerimizi tüm misafirlerimizin konforu için kullanmaktayız.

  • Alzheimer hastalarında unutkanlığın yanı sıra agresiflik, tuvaletini yapmama, yemek yememe gibi bakımı zorlaştırıcı alışkanlıklar gelişebilir. Hemen hemen tüm hastaların ileri evrelerde bu tip alışkanlıklar edindiğini gözlemlemekteyiz. Bakımı zorlaştırıcı bu etkenler hastaların sağlıklı bir şekilde hayat sürmesini olumsuz etkilemektedir. Bizler bu bilinçle hareket ederek, uzman ekibimiz ile bu zorlu aşamaları hastaya olumsuz etki yaratmayacak şekilde çözmekteyiz.

  • İstanbul’un çok çeşitli semtlerinden misafirlerimiz mevcuttur. Anadolu yakası ve avrupa yakasından bize misafir olarak gönderilen hastaların tüm bakımları ile ilgilenmekteyiz. Aile yakınınızı gönül rahatlığı ile şubelerimizde misafir edebilir, onların tüm bakımları ile ilgilendiğimizden emin olabilirsiniz. Alzheimer hastaları için huzurevi yerine bakımevi tercih edilmelidir. 

bottom of page