Huzurevi ve Bakımevi Fiyatları

Huzurevi ve Bakımevi Fiyatları

Huzurevi Fiyatları

Hastanın veya yaşlının kronik hastalıklarına, fiziki durumuna, akıl ve ruh sağlığına göre değişebilecek durumlardır. Huzurevi’nin sunduğu sosyal imkanlarda fiyatları etkilmektedir. Ancak en büyük etken huzurevinde kalacak olan kişinin sağlık durumudur. İstanbul’da bulunan şubelerimizde aynı konfor ve imkanları sunmaya çalışarak, misafirlerimizin her daim mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürmelerini amaçlamaktayız.

Huzurevinde kalan misafirlerimiz kendi temel ihtiyaçlarını kendileri karşılayabilecek şekilde olmaları gerekmektedir. Özel bakıma veya rehabilitasyona ihtiyaç duymayarak günlük yaşamını sürdürebilecek yetkinliğe sahip olması önemlidir. Huzurevi fiyatları bu şekilde düzenlenmektedir.

Bakımevi Fiyatları

Bakımevi, adından da anlaşılabileceği üzere, özel bakıma ihtiyaç duyan kişiler için verilen hizmettir. Yürüme sıkıntısı çeken, konuşma bozukluğu olan, günlük temel ihtiyaçlarını karşılayamayan misafirlerimiz bakımevi standartlarında hizmet görürler. Fiziksel gerilemesi olan, zihinsel açıdan temel ihtiyaçları karşılayamayan hastalar bakımevi sınıfındadır. Bakımevi fiyatları da misafirin özel ihtiyaçları doğrultusunda oluşmaktadır. Doğa huzurevi ve bakımevi olarak tüm şubelerimizde uygun fiyat politikamız vardır.

Tedavisi mümkün olmayan bir hastalığı bulunan, akıl ve ruh sağlığında yerinde olmayan, yemek yemek, tuvalet gib ihtiyaçlarını gideremeyen misafirlerimiz için özel eğitilmiş personelimiz hizmet vermektedir.

Yaşlılıkta, tıpkı çocukluk dönemi gibi dikkatli bakım ve önem ister. Bu nedenle tüm şubelerimizde görevli personelimiz bu konuda eğitimli olup, görevlerinde profesyonel bir şekilde hareket etmeleri konusunda eğitilmektedir.

Dikkatinizi Çekebilir

FOTOĞRAFLAR İLE BİZ
ANLAŞMALI KURUMLAR